Hakkımızda

DGS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ DANIŞMANLIK LOJİSTİK İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

DGS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ Mersin merkezli olup bölgesini tanıyan ve takip eden güçlü bir şirkettir.Dinamik,Çözüm odaklı,zamanın değerini bilen ve zamanın müşterileri için önemli olduğunu bilerek değerlendiren bir personel alt yapısına sahiptir.Bünyesinde bulunan personellerine ve müşterilerine mevzuat akışını günlük ileten ve takip eden bu süreçte oluşabilecek aksaklıkların önüne geçerek çözümler üreten bir yapıdadır.

MİSYONUMUZ

Türkiye ekonomisine katkıda bulunan siz değerli müşterilerimize çağın gereksinimleri doğrultusunda çözümler üreten teknolojik,ekonomik ve hızlı değişen bilişim alt yapısını düzenli olarak takip eden ve bu sureci müşterilerimizin lehine çevirerek hem maddi hemde zamanı müşterilerimiz için değerli kılan ve onların rakiplerine karşı fark yaratmalarını sağlayan ve bu süreçte tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşarak dürüst,güvenilir,samimi bir şirket olarak adımızı ve markamızı gururla duyuran bir şirket olmaktır.

DGS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak her türlü ticari ,ahlaki,hukuki kurallara saygılı olan çevresindeki tüm kesimlere duyarlı,çalışanına ve müşterilerine katkıda bulunan dinamik ve akılcı hizmet organizasyonunu sürekli geliştirerek ve her geçen gün yeni bir bilgi paylaşımının heyacanını duyan bir şirket olarak sektörde lider olarak yer almasıdır.

VİZYONUMUZ

Yeniliklere açık ,bilgi teknolojilerini takip eden ve bunu personellerinin gelişmesinde kullanan ,hızlı ve analitik düşünen ve çözümler üreten, yaratıcı ,verimli,kalite anlayışına değer veren, dürüst,güvenilir ve samimi yaklaşıma inanan ,etkli iletişim ile başarıyı pekiştiren ve müşteri hedeflerini dikkate alan ve bu süreçte destek olan bir kuruluş olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dürüst,güvenilir,samimi olmak

*Müşterilerimizin hedefleri bizim hedeflerimizdir,bu süreci iyi anlamak ve doğru tespit yapmak önceliğimizdir.Birlikte yapacağımız başarılar güven ve dürüstlükten geçmektedir,daha sonra gelen iş süreci doğru iletişim,karşılaşılan sorunlara hızlı çözümler üretebilmek ve mevzuata uygun şekilde uygulayabilmektir.

Güncel,Değişimci,Yaratıcı Olmak

Dış dünyayı takip eden ve yeniliklerin farkında olan ve bunu olumlu yönde kullanan ve tedbir alan,Değişimlerin hızlı entegrasyonuna adapte olarak müşterilerinin hedeflerinde çözüm olarak kullanan ve katkı sağlayan bir şirket olarak çalışırız. Hizmet Kalitemizi Sürekli Yenileriz. Yılda üç kez iç denetim planlamaları yapar,personel gelişimine ve eğitimine önem vererek programlarımızı buna göre yaparız.İşimizin insan kalitesinden geldiğine inanarak bu değerle çalışırız.

Doğan DİNCER
Gümrük Müşaviri